Necron

Necron

Windows 10 ile Her Cihazda Aynı Deneyim

Windows 10 tüm cihazlar için kullanılabilir. PC den Xbox a, tabletlerden akıllı telefonlara kadar tüketicilerin kullandığı tüm cihazlarda alışıldık, uyumlu ve sürekli bir deneyim ortaya koyacak. Amaç ne olursa olsun çalışma, oyun veya eğlence, tüketiciler farklı platformlara uyum sağlamak için vakit harcamak zorunda kalmayacak.

Windows 10, nesnelerin interneti odaklı cihazlardan kurumsal veri merkezlerine kadar görülmemiş ölçüde geniş bir donanım portföyüne destek verecek şekilde tasarlandı. Microsoft ayrıca Windows 10 ile Windows geliştirme platformunu ve mağazaları da ortak halde sunuyor. Tüketiciler artık Windows uygulamalarını ortak bir mağaza üzerinden keşfedebilecek, satın alabilecek ve güncelleyebilecekler. PC’lerden akıllı telefonlara kadar farklı cihazları bir arada kapsayan ortak uygulama platformu sayesinde, geliştiriciler oyunlardan kurumsal uygulamalara kadar geliştirdikleri uygulamaları tüm cihazlara kolayca uyum sağlar hale getirebilecekler.Şirket ve Çalışanlar için en iyi platform

Windows 10 ile gelen temel özellikler, kurumların güvenlik ve yönetim odaklı ihtiyaçlarını karşılamak için “kurumsal merkezli” geliştirildi. Kurumsal güvenliğin güçlendirilmesine dair yetenekler kurgulanırken, korumayı artırmanın yanı sıra karmaşıklığı minimize etmek ön planda tutuldu. Kullanıcı kimlik yönetim sistemleri, oltalama ve benzer yöntemlerle gerçekleştirilen kimlik hırsızlığını zorlaştırmak üzere yeniden tasarlandı. Uygulama ve dosya seviyesinde koruma sağlayan gelişmiş veri kaybı önleme sistemiyle, verinin kullanan kişinin herhangi bir müdahalesine gerek kalmadan gittiği her noktada takip edilmesi sağlandı.

Windows 10, şirket ve çalışanları için şimdiye kadarki için en iyi platform olacak. Ticari müşterilerimizin özellikle Windows 10’u dikkate almalarını gerektiren birçok sebep var. Sadece kullanıcı deneyimi açısından alışageldiğimiz bir ürün değil. Şirketlerin ihtiyaç duydukları özellikleri doğrudan bu ürün içerisine fazlasıyla yerleştirildi – buna kurumsal sınıfa uygun güvenlik, kimlik ve bilgi koruma özellikleri, minimum karmaşıklık ve şirketlerin modern ihtiyaçlarına yönelik daha iyi bir deneyim de dahil.

Yukarı
Css yede alttaki kodu ekle .