Veri Kurtarma Hizmetleri

Necron Şirketler için gerekli olan kaynakların başında ticari program veritabanları ve dataları gelmektedir. Logo, GMSS, Zirve, Akınsoft, Axasoft, Eta, Likom, Neptün gibi hazır ticari programların yanında, şirketler kendi bünyelerinde ya da dışarıdan kendi ihtiyaçlarına göre özel yazılım bir çok farklı ticari yazılım programları kullanılmaktadır. Bu ticari programların datalarının bulundukları hard disk server, network vb. veri depolama alanlarınının fiziksel olarak bozulması, bu ticari verilerin bulunduğu dosyaların silinme, diskin yeniden biçimlenmesi, diskteki dosya takip veya dahili yapının bozulması, yanlışlıkla yedek almadan silinmesi ya da yanlışlıkla formatlanması vb. sebebiyle veriler erişilemez hale gelmektedir. Bu gibi saydığımız arıza ya silinme gibi erişilemez hale gelmiş veriler tamamiyle kaybolmadığından veri kurtarma işlemi yapılarak bilgilerinize tekrar ulaşmak mümkündür.

Hardiskten Veri Kurtarma

Necron Hard disk, bilgisayarınızda bulunan depolama birimidir. Ani elektrik kesintilerinde, sisteminize casus yazılım yüklenirse arıza gösterebilir. Hard disk arıza verdikten sonra çeşitli yollar ile veri kurtarma işlemi yapılmaktadır. İşletmeniz için gerekli dosya ve silinmemesi için veri kurtarma işleminin uzman bir ekip tarafından yapılması gerekir. Diskinizde fiziksel bir arıza var ise diskiniz sökülerek gerekli müdahaleler yapılır.

Flash Bellekten Veri Kurtarma

Flash bellekler kesinti anlarında bilgi kaydetmeyen kullanım olarak ram ve hard disk ile aynı bir bellektir. Günümüzde çok yaygın olarak kullanılmakta olan flash bellekte oluşabilecek fiziki ve yazılımsal arızalarınızda veri kurtarma işleminiz yapılmaktadır.

Raid Diskten Veri Kurtarma

Necron Raid, Birkaç sabit disk kullanarak disk kapasitesini arttırmak veya güvenliğini sağlamaktır. Raid sisteminizde oluşabilecek disk sorunlarında uzman ekibimiz ile veri kurtarma işleminizi yapmaktayız.

SSD Diskten Veri Kurtarma

SSD Diskler arıza çıkarma olasılığı daha az olan bir teknolojidir. Bellek arızası gibi oluşabilecek sorunlarda kurtarma işlemi yapılmaktadır.
Yukarı
Css yede alttaki kodu ekle .